Breaking News

Aşk Enerjisi Hakkında 10 Bilgi

ask-enerjisi

Kadın ya da erkek olduğumuzu hissettiren duygular ruhumuzda uyanmaya başladığında nedense kendimizi hep bir elmanın yarısı hissedip bir ömür boyu sürecek diğer yarımızı arama yolculuğuna başlarız.

Hayatımızda âşık olmayı isteriz. Çünkü aşk diğer yarımızla hayatı paylaşmak ve tek nefes olmayı arzulamaktır. Ve böylece diğer yarımızın bizi tamamlamasını isteriz.

İşte yanlışımız kısacası bir ömür sürecek kalp sancımız bu yolculukta başlıyor…Diğer yarımızı aradığımız sürece hayatımıza da hep yarım insanlar girdiğini fark edeceksiniz…

Oysa ki mükemmel bir varlık olduğumuza inanmak ve yaratılıştaki kusursuzluğumuzun zaten bizi bir bütün olarak var ettiğini fark etmek mutluluğumuzun ve de kişisel yolculuğumuzun keyifle devam edeceğinin en önemli işareti.

Yarım olduğuna inanan yanlış düşünce kalıbı bize hep kendimizi eksik, tamamlanmamış hissettirecek ve ilişkilerimizin de bir şekilde hep yarım kalmasını sağlayacak.

Kendimizi bir bütün olarak algıladığımızda doğru aşk ilişkisini hayatımıza çekmiş oluruz.

Diğer yarısını arayan ruhlar olduğumuz sürece hayatımıza sürekli olarak kendini tamamlamaktan uzak, enerjimizi çalan ve bizi tüketen diğer yarım kişleri çekeriz. Bu da ilişkilerde bitmek tükenmek bilmeyen enerji savaşları anlamına gelmekte malesef…

Aşk karşılıklı enerji alışverişidir ve asıl kaynak aşkı var eden ve kalbe büyük bir özenle yerleştiren ilahi bir kaynaktır.

enerji-ask

Bizler asıl enerji kaynağının diğer yarımız olduğunu düşündüğümüzde ilahi kaynaktan gelen enerjiyi artık alamaz duruma geliriz ve bu da enerji sorunu oluşturur. Çünkü bir süre sonra kişilerdeki enerji tükenir ve beslenecek enerji kaynağı kalmadığında ilişki içerisindeki bireyler birbirini sömürerek tüketmeye başlar.

Eğer ilahi aşkla bağlantımızı koparırsak ve başka bir insanın enerjisini sömürmeye ve tüketmeye devam ederek ilişki yürütmeye çalışırsak bütün olma farkındalığına erişemeyiz.

Aşta yaşadığımız sorunların asıl kaynağı da bu yarım olma hali ve bütün olduğunu kavrayamama durumudur.

Hayattaki asıl arayışımız ilahi aşk kaynağından beslenen bütün bir ruha sahip kişiyle aşkımızı paylaşmak olmalı.

Hayatınızda bütün bir ruha sahip aşkı bulabilmeniz ve onu kaybetmemeniz dileğiyle…

*

Sibel Üresin

www.sibeluresin.con

sibeluresin@gmail.com

 

 

Bir önceki yazımız olan Nefes Terapisi Hakkında 10 Bilgi başlıklı makalemizde doğru nefes, nefes ve nefes atölyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir