Breaking News

iOS’da Bulunan En Pahalı 10 Uygulama

iPhone ve iPad için App Store üzerinden satışa sunulmuş, iOS pazarının en pahalı 10 uygulamasını bulup, sizler için listeledik.

 

 

 

hepsi10numara-bilgi-sitesi

Sexy Finger Print Test HD

90

Karşımızda 1 milyon indirilme barajını aşmış olan bir uygulama var. Sexy Finger Print Test HD, parmak izinizi tarıyor. Daha sonrasında parmak iziniz üzerinde analiz yaparak, karşı cins için ne kadar çekici olduğunuzu buluyor. Sonuçlar 30 saniye içerisinde veriliyor. Fazlasıyla saçma olan bu uygulamanın fiyatı da kendisi gibi bir hayli saçma.

Ücret: 99.99$

 

 

turkiyenin-bilgi-sitesi

Water Globe

91

Bu uygulama ile mobil cihazınızın ana ekranına bir kar küresi yerleştiriyorsunuz. İçeriğini ve yer çekimini değiştirebildiğiniz kar küreleri ile saatlerce sanal ortamda oynayabilirsiniz. Gerçi bu uygulamaya 250 dolar verene kadar, gidip gerçek bir kar küresini daha ucuza alabilirsiniz.

Ücret: 249.99$

 

 

en-kolay-bilgiler

TouchChat AAC with WordPower

92

Bu sefer yararlı bir uygulamamız var. Fiyatının biraz daha düşük olmasını isterdik. Yaşadığı hastalık yüzünden ses kaybına uğrayan kişilerin yardımına koşan TouchChat AAC, dokunmatik ekran desteği ile çalışıyor. Ekrandaki simgelere basarak, kişinin ruh halini ve düşüncelerini yansıtmaya yarıyor. Otizm, Down Sendromu, ALS, İşlev Yitimi (Apraksi) hastaları için özel olarak geliştirilmiş.

Ücret: 199.99$

 

 

degisik-ve-ilginc-bilgiler

Barcelona vs Madrid

93

İki büyük futbol takımı. İki büyük rakip. Uzun yıllardır süregelen rekabet, sanal ortama da sıklıkla taşınıyor. Barcelona mı, Madrid mi? Messi mi, Ronalda mu? FIFA oyuncuları arasında bile büyük bir ayrıma sebebiyet veren bu ikilemi çözmek için Barcelona vs Madrid uygulamasını indirebilirsiniz.

Konsol sınıfında grafikler sunan bu uygulamada, anlayacağınız üzere sadece iki takım var. Neden bu kadar pahalı olduğu konusu ise bilinmiyor. Bu fiyata yeni çıkacak FIFA 15’i satın alarak daha fazla takıma, daha fazla içeriğe sahip olabilirsiniz.

Ücret: 219.99$

 

 

her-konudan-bilgiler

Mobile Cam Viewer

94

Listede hep aşırı uygulamalara yer vermek istemedik. Mobile Cam Viewer oldukça kullanışlı bir program. Kişisel ya da iş yeri güvenliğiniz için satın aldığınız kameralara bu uygulama sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Çoklu kullanım desteği sağlayan Mobile Cam Viewer, piyasadaki birçok kamera ile de uyumlu çalışıyor.

Ücret: 349.99$

 

 

ogrencilere-bilgiler

iDIA – Diagnostic Imaging Atlas, Small Animal

95

iDIA listenin en yararlı uygulamalarından biri olarak ön plana çıkıyor. Uygulama pahalı ama gerçekten fazlasıyla kullanışlı. Özellikle veterinerler için geliştirilen bu uygulamada, yüzlerce hayvanın anatomik bilgisi bulunuyor. Yani bir hayvan anatomi atlası olarak adlandırabiliriz. Veteriner kliniğine getirilen bir kedinin ne gibi bir sorunu olduğunu bulmak için ağırlıkları kilo ile ölçülen kitapların arasında kaybolmanıza gerek kalmayacak.

Yeni de bu uygulama tüm iOS kullanıcılarına hitap etmiyor. Veterinerlik ya da benzeri bir iş alanında çalışıyorsanız, vereceğiniz paranın karşılığını alabilirsiniz.

Ücret: 399.99$

 

 

enterasan-bilgiler

DDS GP Yes!

96

DDS GP YES! uygulaması da iDIA gibi tıpla alakalı. Uygulama dişçiler için özel olarak geliştirilmiş. İçeriğinde birçok prosedür ve diş operasyon uygulamaları bulunuyor. Dişçilik fakültesinden yeni mezun olmuş, işinde amatör olanların fazlasıyla işine yaracak bir uygulama.

Ücret: 499.99$

 

 

odevlere-yardimci-bilgiler

BarMax CA

97

BarMax CA, Harvard Hukuh Bölümü tarafından geliştirilmiş bir uygulama. Sadece California’da yaşayan kişilerin kullanımına yarayacak BarMax içerisinde hukukla alakalı bir yığın soru-cevap, 50 saate yakın ders kayıtları bulunuyor. Uygulamanın amacı ise kullanıcıyı California Baro sınavına hazırlamak. Bu yüzden fiyatı da hayli uçuk.

Ücret: 999.99$

 

 

faydali-bilgiler

Alpha-Trader

98

Alpha-Trader aslında bir borsa takip uygulaması. Borsa sürekli hareket halinde olduğu için en ufak bir hesap hatasında, iflas kararınızı açıklamak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden elinizin altında güvenebileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız var. Hisse bedeli, fiyat düşüş-yükseliş bildirimleri, portföy riskleri, malvarlığı ilintisi gibi grafikleri ve bilgileri de anında öğrenebiliyorsunuz.

Ücret: 999.99$

 

 

ilginc-bilgiler

VIP Black

99

 

 

 

M. Endülüs ÖZBAY

endulusozbay@outook.com.tr

www.hepsi10numara.com

 

Bir önceki yazımız olan Dünyayı Değiştiren 10 İcat başlıklı makalemizde dünyayı değiştiren icatlar, en büyük 10 icat ve icatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir