Breaking News

Kadınları Etkilemenin 10 Yolu

mutlu-ask

Şu yaşa geldim kadınları etkilemesini öğrenemedim diyenlerden misin? İşte sana işin yolunu yordamını öğreten eğlenceli bir yazı:

 

Kadınları etkileme ilişki öncesi ve ilişki sırası olaraktan ikiye ayrılır bence.

Önce ilişki öncesinden başlayacağız doğal olarak…

Malum hepimiz görseliz. İlk etapta karşı cinste fiziksele bağlıyoruz. Şahsen ben bağlıyorum, ya sen? Tabi sen neysen ona göre kriterin oluyor.

Erkek Dostum;

Fit olman lazım, hiçbir kadın  göbekli, bakımsız erkekten hoşlanmaz. Yani hiç seksi değil.

Bir erkeğin ilgi çekmesi için yakışıklı, hoş giyimli ve kendine güvenli olması gerekli.

Tabi böyle olurken konuşmaya başladığında desteklemezsen görüntünü sıçtın. Kadın kariyerli, bol kazançlı erkekleri sever. Akıllı olman gerek, tanıştığında kendini dinletebildiğin, güldürebildiğin kadar etkilersin kadını.

Diyelim ki, bir şekil kafaladın hoşlandığın kadını, asıl o zaman başlıyor macera.

Cömert olacaksın. Sakın ha, hesabı kadına ödetme, bitersin. Romantik mekanlara davet et.

Kaçamak iltifatlar et. Güzel, kısa mesajlar at ama boğma. Bu arada asla kendini övme, çok itici. Bırak seni övecek özelliklerini o keşfetsin. Eylemlerinle etkile kadını. Ne bileyim, sürprizler yap. Ufak hediyeler al. Önemsendiğini anlasın. Sonrası gelir merak etme…

Bak benin grupanyacı hepsini yaptı, az değilidir. Hoştur, yakışıklıdır, yalnız göbeği var, sinir oluyorum. Yaşattıkları belki de göbeğini unutturdu. Kapiş?

Diyelim yakışıklı ve fit değilsin. Daha çok çabalayacaksın. Başka meziyetlerini öne çıkar.

Komiklik yap ama şaklaban olma, duygusala bağla hani şu kadın ruhundan anlayan nazik erkekler gibi. Arkadaş ol, derdini dinle, yanında ol, anla onu. Bırak tanısın seni, öküzlerden canı yandıysa eğer, çok şansın var. Bu yol aşka giden bir yol, inan bana.

Gelelim ilişki sırasına;

Şimdi bak canım odun kardeşim, önce odunluğu bırakacaksın. Çünkü kadın kırılgan, narin, her an avuçlarının içinden uçmaya hazır savunmasız bir kuştur. Nazik olacaksın. Sakın ha abartma, yumuşak sanır da seni kaçar.

Bu bağlamda biraz da otoriter olacaksın. Bir kadının iplerini en baştan sıkı tutacaksın ama uzun bırakacaksın. Öyle umursamaz olursan gün gelir kimse şeyine bile takmaz seni.

Yani öyle modern erkek ayaklarını bırakacaksın. Kadın kısmısı fazla modern erkeği sevmez.

Issız adam misali derin sularda yüzen köpek balığı misali havalara girmeyeceksin. Böyle bir gizemli tavırlar takınmayacaksın. Kadın şüpheci varlıktır, dedektiflik genlerinde vardır. İsterse donuna kadar seçerini çıkartır. Bak vallahi tecrübeyle sabit. En iyisi mi sen şeffaf ol.

İlgili, alakalı olacaksın. Kadını solduran en önemli tavırdır ilgisizlik. İşte tadında ilgilen bir zahmet. ‘Neredesin, ne yapıyorsun, bir şeye ihtiyacın var mı’ gibi soruları sakın ha eksik etme.

İlişki başında dakika başı attığın mesajlar azalacak elbet ama sıfırlama. O ilk zamanlar görmeye koşarak gittiğin anları hatırla ve asla sallama sevdiğin kadını. Havada attığın güzel sözleri sarf etmeyi de ihmal etme. Kadın ‘köprüye geçene kadarmış’ duygusuna kapıldığı an kıçına tekmeye çok az kalmış demektir. Arada masaya da elini bir zahmet vur. Kadın yönettiği erkeği benimseyemez ona göre. Demem o ki, yatakta ve yaşamda süper man olacaksın. Bunca şeyi yapıp, yatakta fos çıkarsan zaten hiç şansın yok. Üzgünüm…

Yani bir kadını etkilemek ilişkinin tamamını kaplar.

Hadi göreyim seni.

*

Ayşegül Kuşçu

aysegulkuscu2013@gmail.com

www.hepsi10numara.com

 

Bir önceki yazımız olan İlişkileri Bitiren 10 Neden! başlıklı makalemizde aşk, ayrılık ve ilişki yalanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir