Breaking News

Bir Kadına Söylenebilecek En Güzel 10 Söz

Kadınları mutlu etmek isteyen erkekler için harika bir yazı. Bakalım kadınlar en çok hangi sözlerden hoşlanıyorlar.

Bir kadının kalbi cam kadar kırılgandır ve bu camdan şatonun kralı olmak için büyük bir emek sarf etmek gerekir. Çünkü bir kadın, kalbinin kapılarını ancak ve ancak güvendiği erkeğe açar. Her ne kadar erkekler için sevdiği kadının güvenini kazanmak çok zor bir iş gibi düşünülse de, aslında onun güvenini kazanmak için sadece dürüst olmanız ve kalbinizin kapılarını açmanız yeterlidir. Tabii bir de söyleyeceğiniz güzel sözler ve jestlerle onun gönlünü hoş etmeniz gerekir.

Siz de çoğu erkek gibi bir kadına nasıl açılanacağını ya da nasıl güzel söz söyleneceğini bilmiyorsanız, bu yazımız size çok yardımcı olacak.

İşte bir kadına söylenebilecek en güzel 12 söz…

‘’Burada güneş doğdu, anladım uyandığını…’’

Dünyada yaşamın var olabilmesini sağlayan güneşin, sırf o uyandı diye doğduğunu söylemeniz bir kadının ayaklarını yerden kesecektir.

‘’Hani uzun zamandır ailesinden oyuncak isteyen bir çocuğa oyuncak alınır, sabah uyandığında başucunda onu görür ya, seni her gördüğümde işte öyle hissediyorum.’’

Ah hadi itiraf edelim. Biz bile bu sözü yazarken kendimizden geçtik.

 

‘’Sen benimsin, biz birbirimize aidiz.’’

Bir kadının hayatta hissetmeyi en çok istediği şeylerden biriyse, aidiyet duygusudur. Eğer bir erkek olarak sevdiğiniz kadına bu duyguyu hissettirebilirseniz, diğer erkeklerden 1-0 önde olursunuz.

‘’Çok doğru düşünüyorsun.’’

Kadınlar sevilmelerinin yanı sıra, kendilerine saygı duyulmasını isterler. Çünkü onlar bir bireydir ve birbirlerinden eşsiz düşüncelere sahiptir. Bir kadının söylediklerine kulak kabartıp, onun düşüncelerini doğru bulmanız diğer erkeklerden farklı olduğunuzu gösterecektir.

‘’Sen benim içimdeki sızısın. Senden uzak olduğum zamanlarda, içim sızlıyor.’’

Daha önce kadınların aidiyet ihtiyacından bahsetmiştik. Bir kadın için aidiyet dürtüsü kadar, sevdiği adamın yüreğini sızlatabilmek, onda bir iz bırakabilmek ister. Çünkü sevdiği adam çoktan onda bir iz bırakmış ve onu her düşündüğünde içini sızlatmıştır.

‘’Özlemek kelimesi sözlüklerden kaldırılmalı, çünkü bu kelime sana olan duygularıma karşılık olamıyor.’’

Her ne kadar kelimeler koca imparatorlukların ittifakını sağlayarak savaşları bile önlemiş olsalar da, bir kadın için kelimelerin bile tercüman olamadığı kadar yoğun ve kuvvetli duygular daha değerlidir.

 

‘’Hani güzel bir günün sabahında güneşin ilk ışıkları yüzüne vurur, kendini iyi hissederek uyanırsın ya seninleyken yağmurlu bir günün sabahında bile ben böyle hissederek uyanıyorum.’’

Eğer sevdiğiniz kadına bu sözü şefkat dolu ve içten bir şekilde söylerseniz, gönlünüzü aydınlatacak kadar güzel bir gülümseme ile karşılaşmaya hazır olun.

‘’Ben senin, benim olmadığım bir sabaha uyanmanı istemiyorum.’’

Sevdiğinize bu içi sevgi ve samimiyet dolu sözü söylediğiniz takdirde, karşınızda kalbi mutlulukla dolu bir kadın bulacaksınız.

‘’Bu konuyu daha sonra konuşur, beraber ortak karar alırız sevgilim.’’

Aşk, sevgi, huzur, güzel sözler vb. gibi şeyler sevgilinizin ayaklarını yerden kesmenizi sağlasa da, eğer bir kadın sizinle beraber karar alabileceğini ve birlikte bir yola çıkabileceğini düşünmezse, üzgünüz bu aşk fazla sürmez.

‘’Sen güldüğün zaman, yaşadığımı hissediyorum.’’

Bir kadının gülüşüne aşık olan erkek şanslıdır. Çünkü bunu sevdiği kadına her söyleyişinde, aşık olduğu şeyi görecektir.

 

‘’Seni mutlu etmek, artık benim işim.’’

Eğer bu söylediğinize yürekten inanır ve uygularsanız, sevdiğiniz kadının kalbinde tahta çıkarsınız.

‘’Sana inanıyorum.’’

Birinin size inanmasının verdiği o öz güven ve huzurun üzerinizde yarattığı etkiyi hatırlayın. Bir kadın da aynen böyle hissetmek ister.

*

Kadinvekadin.net özel haberidir.

Teşekkürler

 

Bir önceki yazımız olan Bir Erkeğe Söylenebilecek En Güzel 10 Söz başlıklı makalemizde erkekler ne sever, erkeklerin ne hoşuna gider ve kadın erkek hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

One thought on “Bir Kadına Söylenebilecek En Güzel 10 Söz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir