Breaking News

Genç Kızlara Erkekler Hakkında 10 Tüyo

ergen-kiz-tavsiye

İlişkiler yazarı Ayşegül Kuşçu genç kızları uyarıyor:  Erkekleri anlamaya çabalama, aklını kullan ve sınırlarını çiz. Asla kolay lokma olma.

Hey güzel kız, daha aşkla henüz tanışıyorsun ya ne heyecanlısındır, nasıl özeniyorum sana.

Başa sarsam on altı, on yedi yaşında olsam. Teneffüsleri sabırsız beklesem, kaçamak bakışsam, utanarak hoşlandığım çocukla konuşsam, aradı, aramadı yapsam. Altın çağındasın harikasın.

Yaşın neyi kaldırıyorsa tadını çıkararak yaşa. Her şeyi bir anda yaşarsan heyecanı kalmaz.

Neyse, konumuz erkeklerdi değil mi?

Erkekleri anlamaya çabalama, aklını kullan ve sınırlarını çiz. Asla kolay lokma olma.

Yaşıtın erkeklerin libidosu çok yüksek, her kızı seks bombası olarak görmesi çok doğal.

Bunun seninle alakası yok, tamamen fizyolojik. Ama seni nereye koyacağı tamamen sana bağlı, tüyo bir.

Burnun havada olsun, öyle erkelerle fazla kanka durumu yaratma. Sen bir dişisin, erkek gibi davranma. Erkek seni beğendiğinde uzaktan gözlemler. Okulda, dershanede, teneffüslerde, ne bileyim yazlıkta denizde, havuzda bütün davranışlarını inceler ve seni bir yere koyar. Erkekler de aralarında dedikodu yapar tüyo iki. Adı çıkmış dokuza inmez sekize olma. Basit kızları ben de sevmem şahsen ya sen?

Diyelim ki sana yanaşıyor, öyle hemen erime karşısında. Heykel gibi dur, hatta şöyle bir süz baştan aşağı. Sohbet et muhakkak, ciddi samimi. Bak mesela bazen onu görmezden gel. Endişelensin, kriz yapsın biraz. Umursamaz ol. Yap bunu, pişman olmayacaksın. Erkek zoru sever tüyo üç. Bırak çabalasın, koşsun peşinde. Erkek avcıdır tüyo dört.

Çabalayacak ya, o sırada sen de onu gözlemle çaktırmadan. Bak bakalım, sana uygun mu davranışları. Hoşuna giderse bir süre sonra telefon numaranı isterse verirsin. Sakın o istemeden sen atlama. Verdiğinde de onun telefonunu isteme. Bekle, o muhakkak mesaj atacaktır. Önce tanımazdan gel sonra kısa ve net cevaplar ver. Uzatırsa cevap verme.

 

genc-kiz

Bırak meraklansın, şüphe duysun kendinden, hırslansın. Erkek oyun oynamayı sever tüyo beş.

Oynamıyorsa, şıpsevdidir kesin, salla gitsin. O çoktan okları başka bir kıza çevirmiştir ki, sen kendini kurtarmış olursun. One less flört yani.

Devam ediyorsa artık biraz yumuşayabilirsin. Ondan önce sen mesaj at, şaşırsın ama kısa olsun. Henüz kendinden bahsetme safhasına geçmedik. Erkek puzzle çözmeyi sever tüyo altı.  Uğraşsın seni tanımaya. Aşama aşama yakınlaşabilsin sana. Hemen facebook ve twitter olayına girme. Tırmalasın bırak.

İlk randevunuzda öyle saatlerce kalma. İki bilemedim üç saat makuldür. Tadı damağında kalsın. Havadan sudan sohbet et. Onunla ilgili sorular sorma. Bak bakalım eğlenceli mi, hoş sohbet mi. Sana olan davranışları önemli hatırla. Erkek utangaç ve ağırbaşlı kızlara aşık olur o yaşlarda tüyo yedi. Elini tutmaya kalkarsa izin verme. Her şeyin bir sırası var neticede. Birkaç buluşmadan sonra tutarsın elbet.

Erkek kızları flört edilecek ve oynaşacak olmak üzere ikiye ayırır tüyo sekiz. İleriki yaşlarında da sevişecek ve evlenecek olarak değişecektir algısı. Kızma sen de yapacaksın çünkü.

Sakın öpüşmek ve sevişmek zorunda hissetme kendini. Böyle bir zorunluluğun yok. İstersen bir süre sonra öpüşürsün ama sevişme, tabi on sekiz yaşını geçtiysen senin tercihin. Erkek ne verirsen onu alır tüyo dokuz. Yani seni düşünmez, kendini kollamak zorundasın. Ne zaman hazır olursan o zaman yaparsın. Erkek acımasızdır, ruhunda var öküzlük, kabul et.

Erkek ısrarcıdır tüyo on. Her şekilde almak ister, sen dirayetli ol, en başta dediğim gibi sınırlarını koru, saygı duysun sana. Kanma ve kendini koy verme. Zorlarsa seni def et gitsin.

Aşkından ölsen de hayatın boyunca istemediğin hiçbir şeyi yapma bu da kulağına küpe altın kural olsun.

 

*

Ayşegül Kuşçu

aysegulkuscu2013@gmail.com

www.hepsi10numara.com

 

Bir önceki yazımız olan Aşkın 10 + 1 Kuralı başlıklı makalemizde aşk, aşk nedir ve aşk ve sevgi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

3 thoughts on “Genç Kızlara Erkekler Hakkında 10 Tüyo

  1. Ben erkeğim ve bu dedıklerini yaparsanız siz hiç bi boka ulaşamazsınız kızlar benden size tüyo.bu malı dinlemeyin elini tutmaya kalkışırsada izin verin.

  2. Tuyo bir sizlerin boyle basliklar acmasj tamamen sacmalik siz bir erkegin isteklerine gore kendinize sekil vererek kendinizi kafesin icine kilitliyorsunuz . Tuyo iki siz ceylan degilsjniz ve hos buldugunuz erkek aslan degil tuyo 3 kendinizi altin suyuna batirilmis kafeslere sıkistirarak hos buldugunuz erkegin gozunde yer edinemezsiniz . Yani agir basli olmak zorunda degilsin biz oyle sandiginiz gibi kusursuz insanlar agir basli anlayisli insanlar aramiyoruz tuyo 4 KIZLAR OYNASILACAK VE FLORT EDILICEK OLARAK 2YE AYRILMIYOR ! Bir kadinin boyle bir sey yazmasi beni uzdu gercekten

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir