Breaking News

Zengin Koca Bulmanın 10 Yolu

zengin-koca

Her genç kızın hayalinde bir evlilik vardır. Bazılarının ise zengin kocalı bir evlilik hayali vardır. İşte onlar için ilişki ve evlilik uzmanı yazar Ayşegül Kuşçu yazdı.

 

Of, bütün suç o eski Türk Filmlerinin.

Hep zengin erkek, fakir kız aşkıyla kandırdılar bizi. Ayıp ettiler ama.

Hatırlasana, hiç o filmlerde görgüsüz zengin var mıydı? Âşık olduğu kızı da kendine benzetiyordu ve bunlar üç beş karede gerçekleşiyordu.

Oysa çocukken anlatılan masallar bile daha gerçekçiydi. Misal prens, prenses ile evleniyordu.

Gerçek yaşam işte öyle film karesinden ibaret değil, gerçekçi olmakta fayda var.

Ama bir şeyi gerçekten ama gerçekten istersen başarabilirsin. Bunun için de yapman gerekenler var elbet.

Bu tarz adamlara imza attırmak için oldukça donanımlı olmak gerek.

Benzer benzeri çeker felsefesi önemli. Nasıl mı? Para parayı çeker misali, zengin zengini çeker.

Ama ben kadının illaki parasal zengin olması gerekliliğine inanmıyorum. Başka zenginlikleri olması lazım.

İyi bir eğitim, edep, adap, görgü çok önemli. Her kadında olmayan bir zenginliktir ve parayla satın alamazsın. Bu tarz adamlar kaliteli ortamlarda vakit geçirirler, istemezler yanlarında bir Kezban.  Seni gururla tanıtmak ister. O tarz ortamlara ilk defa giriyorsan anında uyum sağlayabilmen gerekir. Bütün kadınlar rakibin, o derece yani. İyi de nasıl bulacaksın değil mi?

İşte başlıyoruz;

İlk önce kendi zenginliğine inanacaksın. Kendine güveneceksin. Prensip sahibi ol. Verdiysen kararını hoşlansan da çulsuzla işin olmasın. Hemen çevir kafanı.

Bana bu adamların nerede bulunduğu sorusu sıkça soruluyor. Bir kere barı, cazı, spor salonlarını aklından çıkar. Orada tek gecelik meze olursun, oysa bizim niyetimiz ciddi. Sakın zengin olsa da oralarda sana takılanlara pas verme, bir ağırlığın olsun, saygı duysunlar sana.

Zengin ya da çevresi geniş arkadaşlar seçmen gerek. Onun arkadaşları, arkadaşlarının arkadaşları baya bir çevren genişler. Onlarla takılman için az da olsa paran olmalı cebinde hatırla. Bakımlı, hoş olmalısın. Kıyafetlerin markası önemli değil yeter ki sana özel bir tarzın olsun. Kıyafetle sen değil, senle kıyafetin karakter ve kalite kazansın.

Bir kere güvenli olacaksın, eziklendiğin an şansını kaybettin. Sen kadınsın, bütün güç sende. Hatırla zengin de olsa o bir erkek!

Valla ben senin yerinde olsam değilsen bile iyi aile kızı portresi çizerim.  Erkeklerin bu tarz bayanlara acayip zaafları var.

Bak hiçbir ortama girmeden önüne de düşebilir. Kısmet işi. Önemli olan bunları nikâh masasına oturtmak.

Kendini gözlemle, değiştir. İlk zamanlar sakın oynaşma, ciddi ol ama abartma. Umursamaz davran, öyle atlama üzerine. Naza çek kendini çekebildiğin kadar. Bu söylediklerim zaten bütün erkekler için gerekli. Avcı olsun, izin ver koşsun peşinden. Bu zevki tattıkça değerin artacak.

Burada sana birçok şey sıralayabilirim ama;

1)      Aklını kullan

2)      Çulsuzlarla takılma

3)      Kendine güven, dik yürü biraz da burnun havada olsun

4)      Kararını ver. Neye niyet edersen onu yaşarsın

5)      Kendi değerini kendin belirle. Güzel özelliklerini öne çıkar.

6)      Zengin olduğuna inan, bu tarz adama layık mısın bir kere, taşıyabilecek misin onu, ölç, tart kendini. Eğer değilsen hiç girme, rezil olursun.

7)      Kararında ısrar edersen, gelen çulsuzlara pas vermezsen, sebat edersen, gelir seni bulur.

8)      Doğal ol, yapmacıklık iticidir daima. Yani bu saydıklarımı kasma, kasarlar.

9)      Beğendiğin zengin bir adam varsa eğer, e artık bir yolunu bulacaksın tanışmak için. Ne bileyim, önünde bir bayılıver mesela ya da arabasının önüne atla, yap bir şeyler işte.

10)  Azmin elinden bir kaçan bir uçan kurtulmuş. Kuşu kafeslemeden aman diyeyim, bir falso verme, paracıkları saçamadan samanlığa geri dönersin.

11)  Bak, en önemlisi zengin diye öküzlüğe pirim verme. Para çok şey ama her şey değil, amaaan olmadı, donuna kadar alır boşarsın. Yok, vazgeçtim, pis donu onda kalsın. Konumuz kaliteli, paralı bir adamla evlenmek. Ona göre, aklını başına devşir.

zengin-koca-bulma

Kadınlar zengin koca isteklerinde çok haklılar. Parasız hayat geçmiyor ayrıca evliliklerin çoğu maddi yetersizlikler yüzünden bitiyor. Özetle;

Erkek sağlıklı kadın, kadın varlıklı erkek severmiş.

Hadi göreyim sizi, iyi haberlerinizi bekliyorum…

ayşegülümse.

*

Ayşegül Kuşçu

aysegulkuscu2013@gmail.com

www.hepsi10numara.com

Bir önceki yazımız olan Evlenmeden Önce Yapılması Gereken 10 Şey başlıklı makalemizde evlenmeden önce ne yapmalı, evlilik ve evlilik öncesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir