Breaking News

Kendinize Negatif Hissettiren 10 Şey

mutsuz-cocuk

Enerjiler kainat üzerinde tek olarak yayılırlar lakin onları negatif veya pozitif olarak belirleyen insanlardır. Kollektif bilinç ile enerjinin artı yada eksi yönde oluşu yakından alakalıdır. Eksi enerji yada negatif enerjiyi tanımlarsak ruhsal yapımın evrensel uyumuna zarar veren hertürlü eyleminde ortaya çıkaran olumsuzluklar ortaya çıkaran karmaşık titreşimlerdir. Evren üzerinde konumlanmış tüm objeler ister canlı ister cansız olsun bir titreşime sahiptir aslında daha derin açıklarsak cansız tabirini kullanmamamız gerekir çünkü taşların bile enerjisi vardır ve çevresine titreşim veren enerji akıtan herşey bir ruha sahiptir kısaca diyebiliriz ki kainatta herşeyin bir ruhu vardır ve herşey bir enerjidir..

Böylece insanın sağlığını etkileyebilen, düşsel yada zihinsel problemler ortaya çıkarabilen olgu içsel enerji dengesizlikleri yada dışsal negatif enerjilere maruz kalmasıdır. İnsan olarak doğdugumuz andan itibaren fizik bedenimizi saran bir elektromanyetik alanımız vardır buna başka bir deyişle auratik alanda diyebiliriz. Auratik alanımız dışsal negatif enerjilere karşı önemli bir kalkandır ancak auramızın zayıfladığı durumlarda aura bu yeterince yerine getirmez ve savunmasız kalırız.. Auratik kalkanlarımız daima aynı ebat içerisinde degildir zayıflar artar yükselir düşer incelir kalınlaşır vs. Üzüntü, keder sevinç, pozitif düşünmek negaitf düşünmek, yüksek şualı insanlarla aynı ortamda bulunmak bu manyetik alanımızı daima etki içerisinde bırakır. Giydigimiz kıyafetten tutunda içinde bulundugumuz eve kadar herşey auramızı etkileyebilir..

Negatif enerji Tesiri Altındamıyım?

a) Sürekli huzursuzluk, panik sendromlar, endişe halinde isek ve buna geçerli neden ile tanımlayamıyorsak..
b) Hayatımızın belli aşamaları daima kısır döngü içinde ise.
c) Sizinle iletişim kuran insanlar karşısında sıkılıyorsanız..
d) Kesin gözle baktıgınız işleriniz sebepsizce son anda iptal oluyorsa..
e) Uykusuzluk, baş ve boyun ağrısı, çeşitli fobi başlangıçları içindeyseniz..
f) Nedensiz korku ve karmaşalar içindeyseniz bulundugunuz ortamda bunalıyorsanız kabuslarınız var ise..
g) Bugünlerde içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor kelimesini sıksık kullanıyorsanız..

Bu maddelerden en az 3 tanesini yaşıyorsanız negatif etki altında oldugunuz muhtemeldir.

*

Lilay Koradan

lilaykoradan@gmail.com

www.hepsi10numara.com

Bir önceki yazımız olan Nedensiz Yere Mutlu Olmak İçin 10 Neden! başlıklı makalemizde iş yerinde mutlu olma, mutlu aille ve mutlu olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.