Breaking News

10 Adımda Evrenin Sırlarını Keşfet

enerji-evreni

Benliğinle yaptığın enerji dalgaları gönderimi, frekanslar şeklinde bütün evrene yayılacaktır. Bu pozitif dalgalar, pozitif enerji çemberlerini oluşturacaktır; evrenle ve kendinle daha dengeli ve yeterli bir bilinçlilik düzeyi oluşturmanı sağlayacaktır.

ilginc-bilgiler
Yüksek evrensel  enerjilerin içinde toplandığı muazzam bir yükseliş dönemindeyiz. Bu enerji, bizim bütün hücrelerimize inanılmaz büyük bir hızla dağılıyor  ve SEN bu BÜYÜK SIRRIN içindesin. Hücrelerin bu enerjiyi içine alarak senin yüksek bedeninle evrenin bir diğer bölümünde, yasaları gerçekleştirmek adına enerji alışverişine geçtiler bile… Pozitif enerji dalgaların, evrenin dört bir yanında seninle ve ruhunla  beraberler…

faydali-bilgiler

Sen EVRENSEL  bütünün bir  parçasısın… Ve yüksek  bilincine ulaştığın anda evrende ulaşamayacağın hiçbir olay, insan ve görünüş yoktur… Ruhunla ve bedeninle yaptığın düşünsel yolculuklar, zaman içinde  gerçeğe dönüşecektir. Çünkü  düşüncelerine artık evren yanıt veriyor… Tekâmülün  giderek  planlı bir şekilde ilerliyor.

odevlere-yardimci-bilgiler

Sevdiklerini de bu enerji alanına  alabilirsen, yüksek enerji alanınla ulaşamıyacağın başka bir enerji alanı kalmayacaktır.

enterasan-bilgiler

Her ne kadar bedenin aciz olsa da, ruhunla yakaladığın bu büyük enerji transferi, evrendeki tüm kozmik enerjilerin bütünü şeklinde sana gelecek ve senden de evrene geri dönecektir.

ogrencilere-bilgiler

Bu olay  aslında cenneti bu dünyada yaşamaya benzer. Sen insansın ve kozmik varlığınla cenneti sonsuza değin içinde ve dış dünyanda yaşayıp, yaşatabilecek derecede olgun ve muazzam bir varlıksın. Cennet senin damarlarında gizli, ulaşabilirsin…

her-konudan-bilgiler

Bütün uzaklıkları yakın, bütün yakınlıkları bir kılabilirsin. SENİN içindeki bu muazzam kapasite, “biz biriz” bilincini oluşturacak kadar olağanüstüdür. Ancak zihin, ruh, kalp üçgeninde mükemmel yapıya ulaşman için, içindeki bütün nefret oklarını evrenin sonsuzluğunda eritmelisin.

degisik-ve-ilginc-bilgiler

Enerji merkezlerini evrendeki bütün güzelliklere açmanın zamanı geldi. Unutma ki sen evrensin, evren sensin.

en-kolay-bilgiler

Işığı, sesi, renklerini içinde hisset. Kendi rengini belirle. Kendi sesini evrende büyüt, ışığını içine çek ve sonra evrene geri gönder.

turkiyenin-bilgi-sitesi

Unutma: Arınma dönemindesin, sen arındıkça güzelleşeceksin.

hepsi10numara-bilgi-sitesi

Sonsuz mutluluk, huzur, sevgi senin doğanda var.

DOĞANA KUCAK AÇ!

kuantum-enerji

*

Yelda Gökalp-Aydın

www.mihribanyeldagökalp.com

www.hepsi10numara.com

Bir önceki yazımız olan Eşinizle Mutlu Olmanız İçin 10 Öneri başlıklı makalemizde evde mutlu olma, mutlu aille ve mutlu evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir