Breaking News

En iyi 10 Android uygulaması

 en-iyi-android-uygulamalar

Android’in uygulama müdavinlerinin muhtemelen çoktan indirmiş olduğu programlar listelendi. Eğer indirmediyseniz hemen akıllı cihazlarınıza sarılın ve uygulamaları indirin. 

İşte Android kullanıcılarının en çok işine yarayan 10 uygulama:

ilginc-bilgiler

SwiftKey Pro(Ücretli)
1.100.000 ‘den fazla, 38 ülkede uygulamayı satan 5 yıldız alan bir klavye programı.
Aynı anda üç dil türünü hafızasına alan ve facebook, twitter yazışmalarınızı analiz ederek sizin kelimelerinizi tahmin eden bir uygulama.Yeni SwiftKey Akış özelliği ile dokunarak ve hareket yazarak arasında sorunsuz geçiş sağlayabilirsiniz. Bu ekran üzerinde parmak kayma hızı ile SwiftKey zihin okuma yeteneklerini bir araya getiriyor. Uygulamanın pro versiyonu ücretlidir.

faydali-bilgiler

Evernote(Ücretsiz)
Evernote kullandığınız cihazların tamamında her şeyi hatırlamanıza yardımcı olur kolay kullanımlı, ücretsiz bir uygulama. Evernote’da, notlar alabilir fotoğraflar çekebilir, listeler oluşturup sesli kayıt ile hatırlatıcı oluşturmanıza olanak.Kullandığınız bilgisayarlar ve aygıtlar arasında tüm notlarınızı senkronize edebilirsiniz.

odevlere-yardimci-bilgiler

StumbleUpon(Ücretsiz)
StumbleUpon bilindiği üzere internet üzerinde yeni şeyler keşfetmek ve paylaşmak için kurulmuş sitedir.Uygulama girişte hobilerinizi ve ilgi alanlarınızı belirlemenizi istiyor. Buna bağlı olarak da size yüzlerce site arasından önerilerde bulunuyor.Eğer site hoşunuza giderse beğenip, yer imlerine ekleyebiliyorsunuz hatta bu siteleri facebook, twitter gibi sitelerde paylaşabiliyorsunuz.

enterasan-bilgiler

musiXmatch
musiXmatch müzik çalarınızı senkronize eder ve siz bir müziği dinlerken sözlerini bulur.En büyük ve en kapsamlı resmi katalog ile şarkı sözlerini barından bir uygulamadır.
30 dilde fazla 7 milyon şarkı bulundurur.Şarkının adını hatırlıyor musunuz? Sadece arama alanına bazı sözcükleri yazın ve şarkı sözleri anında bulacaksınız!

ogrencilere-bilgiler

ZEDGE
ZEDGE yüksek çözünürlükte duvar kağıtları, zil sesleri ve bildirim sesleri, sık sık güncellenen büyük bir veritabanına sahip, gezinmekse inanılmaz derecede basit olan bir uygulama. Telefonunuza renk katacağı kesin. 300 milyondan fazla ücretsiz indirme alabilirsiniz.

her-konudan-bilgiler

Dolphin Browser HD

Dolphin Tarayıcı dünyanın ilk Jest, Sonar ve Add-on Android destekli mobil web tarayıcısıdır. 50.000.000 üzerinde indirme yakalamıştır. Pek çok sekmeyi bir arada açabileceğiniz beğendiniz bir şey anında paylaşabileceğiniz bir uygulama.
açmak ve yıldırım gibi hızlı Web sayfaları arasında geçiş yapmanızı sağlar.
Dolphin Connect ile Mobil ve Masaüstü arasındaki gönderileri senkronize edebilirsiniz.

degisik-ve-ilginc-bilgiler

Ski Safari

Hayvanlar, çığlar ve daha fazlası yeni,rahat bir oyun deneyimi yaratmak için bir araya geldi.Kahramanımız Sven,derin uykudayken çığ tehdidi ile karşı karşıya kalır. Bu büyük tehlikeden kaçarken peguen, yeti, kartal ve kurt gibi pek çok hayvanı kullanabilirsiniz.

en-kolay-bilgiler

Chrome
Android telefonunuzda ve tabletinizdeki Chrome Web tarayıcıyla hızlı göz atın. Bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcı deneyiminizi her yerde yanınızda taşımak üzere senkronize etmek için oturum açın.Bilindiği gibi chrome masaüstü ve laptoplarımızın vazgeçilmez browserı olmuştur. Şimdi ise androidde isim yapmış durumda. Pek çok sekmeyi eş zamanlı açabilir. Google hesabınızla senkronize edebilirsiniz. Yer işaretlerini belirleyerek bunları sınıflandırabilirsiniz.

turkiyenin-bilgi-sitesi

WiFi File Transfer

WiFi Dosya Transferi size kablosuz bir bağlantı üzerinden telefonunuza veya tablet dosyalarınızı upload ve download sağlayan hafif bir web sunucusudur. USB kablosu olmadan dosyaları aktarmanızı sağlar. Benzerlerine göre çok daha hızlı hem de tablet veya telefonunuzu kasmayan süper ötesi bir uygulamadır.Aynı anda birden fazla dosya yükleyin veya indirebilirsiniz. Dosyalarına rahatça ulaşabilir. Yeniden adlandırıp sile bilirsiniz. Tek kötü yanı ise ücretsiz olan versiyonunda en fazla 4Mb’lik dosya aktarabilmeniz.

hepsi10numara-bilgi-sitesi

SoundHound
Bir kafedesiniz ve hafif bir müzik çalıyor. Şarkının sözlerini hatırlıyorsunuz . Ama ismini bilmiyorsunuz. SoundHound’a çalan müziği 30 saniye kadar dinletmeniz yeterli. Şarkı ve gürültüyü ayırt etme, şarkı ve şarkıcı hakkında bilgi, resim, etkinliği varsa bilet temini, youtube üzerinde arama olanı ve bunlara ek olarak en sevdiğiniz sanatçıların gerçek zamanlı Facebook ve Twitter güncellemelerini bulabilirsiniz.

*

android-programlar

Kaynak: İnternet Haber

Bir önceki yazımız olan 10 Vitesli Otomobil Yapılıyor! başlıklı makalemizde 10 vites, arabaların logoları ve dğnyanın en pahalı arabaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

2 thoughts on “En iyi 10 Android uygulaması

  1. niye paralı diyorsunuz ki? her yerde pro versiyonların ücretsizleri var. Mesela wifi file transfer, google dan “wifi file transfer pro apk” diye aratın hemen pro versiyon indirilebilir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir