Breaking News

Hülya Balıkavlayan’dan 2014 Burç Yorumları

Astrolojiyle dolayısıyla burçlarla ilgilenmeyenimiz yok. Gazete sayfalarında ya da sosyal medyada durmadan takip ediyoruz.

Peki 2014 yılı bizler için ne getirecek?

Nasıl bir yılımız olacak?

Astrolojinin rehberliğinde ünlü astrolog Hülya Balıkavlayan bu sorularımıza cevap veriyor. Tüm burçlar için 2014 yılı beklentilerini açıklıyor. Ayrıca çok geniş bir 2014 Burç Yorumları kitabı da yakında çıkacak ve www.DR.com.tr’de satılmaya başlanacak.

Güzel yıllar diliyoruz.

burc-yorumlari

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ:

Koç burcu 2014 yılı genel yorumu

2014 yılı sizin için uzun zamandır beklediğiniz görevleri tamamlamanız mümkün olacağı gibi harika bir yıl sizi bekliyor.Hem çevrenize hem de kendinize esnek olarak yeterliliğinizi göstereceksiniz. Bu yıl içinde yapacağınız maceralı bir yolculuk hayatınızda yeni yapılandıracağınız faaliyetlere teşvik edecektir. Bazı kısıtlamalar olsa da göz ardı etmemeye çalışın.Hem evinizle alakalı hemde işinizle alakalı abartılı olmadan dogru kararlar vereceğiniz bir yıl. Sürekliliği olan emelleriniz sağlamlaştıracaksınız. Bu yıl gezegen konumları özellikle hayattaki amaçlarınıza ve hedeflerinize yardımcı olacaktır. Yaratıcılığınız ön plana çıkacaktır. Sabırsız olmamaya özen gösterin çünkü 2014 sonunda yaratıcı girişimlerinizin meyvelerini alacaksınız. Kariyer hayatınızda yeni dönüşler söz konusu.profesyonel anlamda hız biraz yavaş olsa da umudunuzu kaybetmeyin. İç güdülerinizle yolunuza devam edin. Kariyerinizle alakalı yeni teknikler ve fikirler Öğrenme fırsatınız olacak. Patronlarınızın güvenini kazanacaksınız. Yılın ilk yarısında her şey sorunsuz olacaktır. 2. Yarısında ise kendinizse biraz dinlenme konusunda zaman vermeniz gereklidir. Yeni ilişkiler 2014 yılı boyunca önemli yollar kat etmenizi sağlayacak. Hayatınıza yeni insanlar girebilir. Aşk ve romantizm konusunda yeni yollar keşfedebilirsiniz. Evli olan koçların evlilik hayatlarında bazı değişimler söz konusu olabilir ve evlilikler şifalanabilir. Bu yüzden Eşinizle ilgili aceleci kararlar almamaya özen gösterin. Mali olarak 2014 yılı büyük değişimler ve dalgalanmalar getirecek. Harcamalarınızı minimum düzeyde tutmanız ve giderlerinizi frenlenmeniz sizin için iyi olacaktır. Özellikle  bu sene borç para vermemeye dikkat edin. Değeri yüksek alımlardan uzak durun. Yıl sonunda doğru alacağınız önemli alımlarda adımlar atabilirsiniz. 2014 yılına sağlık açısından baktığımızda enerjiniz çok yüksek olacak. Yılın ilk yarısı küçük rahatsızlıklar olabilir , yeni bir spor programına ve rejime başlayabilirsiniz. İçki sigara ve fast food gibi kötü alışkanlıklardan kurtulacaksınız. Metabolizma hızınız dengeli olacak.

hulya-balikavlayan

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA:

Boğa burcu 2014 yılı genel yorumu

2014 yılı kişisel ve profesyonel hayatınızda önemli değişimler olacak. Öncelikle istenmeyen kötü alışkanlıklardan tamamen uzaklaşacaksınız.Zihinsel olarak her zamankinden daha güçlü olacaksınız. Hem çevrenizle hem kendinizle ilgili. Her türlü duruma uyum sağlayabilirsiniz. Cesaretiniz yenilenecek. Kariyer olarak daha iyi profesyonel adımlar atacaksınız. Yalnız aynı zamanda dolandırılabilir ve sahte belgelere imzalar atabilirsiniz. Dikkat edin. Geçmiş hatalarınızdan ders çıkartın.Yılın özellikle ilk yarısında kariyerinizde büyük değişimler var. 2. Yarısında ise bazı insanlarla önemli yeni fırsatlar yolunuzda ilerlemenizde yardımcı olacaktır. Aşk ve ilişkiler bakımından yeni anlam kazanacak sevgiye bakış açısınız daha iyi ve daha farklı olacaktır. Uzun süredir sizi rahatsız eden ilişkilerden kurtuluyorsunuz. Gerçek ve doğru adımlar atacağınız ilişki içerisine giriyorsunuz. Beraber olacağınız kişileri çok fazla boğmamaya ve esnek olmaya dikkat ediniz. Mali konularda her türlü yatırım (özellikle gayrimenkul ve tahvil) konularında iyi bir dönem. Şimdiden emeklilik için Kendinizi garanti altına alacağınız adımlar atabilirsiniz. Aile üyeleri ile ilgili olarak tıbbı harcamalarda söz konusu olabilir. Zihinsel olarak örn. Para kazanma konusunda kendinize güvenin. Bu sene özellikle sağlık konusunda yiyecek ve içeceklerinize dikkat edin. Egzersiz ve diyet yapmanız gerekebilir. Özellikle yılın ilk yarısında sinirsel sorunlar ve kas ağrıları yaşamanız mümkün. 2. Yarısında ise spor faaliyetleri ile cesaretinizi de arttırarak daha dinç ve daha canlı olacaksınız.

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER:

İkizler burcu 2014 yılı genel yorumu;

2014 yılı hayatınızın en yumuşak herhangi bir engel olmaksızın nehir gibi akacak gezenlerin bu süre içerisinde size hiçbir zararlı etkisinin olmayacağını sevinerek söyleyebilirim.Yalnız yeni girişimler yaparken 2 kere düşünmenizi tavsiye ederim. Şans, bol para sizinle beraber bu yıl. Hem evde hem iş yerinde barış ve uyum yine hakim olacak. Rahatsız olduğunuz tartışmalar sona eriyor. Plan ve fikirlerinizi eyleme sokmak için çok iyi bir zamandasınız.

Kariyerinizde hayat size önceki yıllardan daha olumlu adımlar atmanızda yardımcı olacak. Profesyonel anlamda merdivenleri çıkıp yükselmeye başlayacaksınız. Patronlarınızın iyi niyetlerini kazanmanız mümkün olacak. Hizmet ve işletme sektöründe en uğurlu döneminizi yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda ise ruh eşinizi iyi bir dönemdesiniz. Yılın sonuna kadar aşkı bulabilir ve evlenebilirsiniz. Bu yıl aşk ve ilişkiler konusunda kalbinizi dinleyin. 2014 yılı finansal açıdan istikrarlı girişimler yapmanızı sağlayacak. Özellikle kısa vadede para kazanmanız mümkün. yıl sonunda ev veya istediğiniz arabayı almanız mümkün olacak. 2014 yılına sağlığınız acısından baktığımız zaman gayet iyi gözüküyorsunuz. Fiziksel olarak önemli değişimler saç sitilinizde yenilikler yaşamanız memnun. Profesyonel anlamda çok çalışacağınız için yorgunluk belirtileri baş gösterebilir. Dinlenmenizi tavsiye ederim. Bazı macera dolu spor faaliyetlerinde bulunmanız mümkündür.

burclar

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ:

Yengeç burcu 2014 yılı genel yorumu;

2014 yılı  profesyonel olarak çok fazla meşgul olacağınız zamanları getiriyor. İlişkilerinizde ani değişimler söz konusu olabilir. Toplumsal olarak daha fazla fırsatlar önünüze çıkacaktır. Aile ilişkileriniz temelini sağlamlaştıracağınız ve yılın en istikrarlı zamanlarını yaşayacağınız bir süreçte olacaksınız. Yaratıcı çalışmalarınız destek görecek.Bu sene özellikle içsel isteklerinizi ve duygularınızı frenlemeyi öğreneceksiniz. Biraz kendinize ve çevrenize nazik olacaksınız. Kariyer bakımından 2014 çok daha tatmin edici bir yıl olacaktır. Başarı her yönden gelecektir. Geçmiş yıllardan beri gösterdiğiniz çabalar bu yıl sonuç vermeye başlayacak. Ortaklıklardan projelerden maddi anlamda kazançlar sağlayacaksınız. Özellikle yılın son zamanlarında kariyerinizde büyük değişimler olup terfi edeceksiniz. Yakın ilişkiler konusunda harika olaylarla karşılaşabilirsiniz. Birçok yeni partner adaylarıyla karşılaşabilirsiniz. Yılın sonlarına doğru Ruh eşinizle karşılaşmanız mümkündür. Finansal olarak mali durumunuzda iyileşmeler olacak. Uzun zamandır beklediğiniz mali hedeflere ulaşabilirsiniz. Ayrıca toprağa yapacağınız yatırımlar konusunda ki girişimleriniz olumlu sonuçlanacaktır. Sağlık açısından bakıldığında genel olarak sağlığınız iyi durumda. Yalnız gıda zehirlenmelerine dikkat edin. Gene ara ara dinlenme ve yenilenme için kendinize zaman ayırın..

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN:

Aslan burcu 2014 yılı genel yorumu;

2014 yılı sizin için son derece verimli olacaktır. İrade gücünüz sayesinde emellerinizi ve hedeflerini gerçekleştireceksiniz. Bu yıl hayatınızda yapmadığınız radikal değişikilikleri yapıyorsunuz. Birkaç yıl öncesinden başlayan projeleriniz pekişecek. Hem kişisel hem mesleki yaşamınızda önemli kararlar alacaksınız. hayattan zevk almanız için elinizde yeterli şanslar olacak. Artık türlü engellerin üstesinden geleceksiniz. Gelirinizde bu yıl sonuna kadar cok öenmli artışlar olucak. Profesyonel iş yaşamınızda önemli etkiler sizleri bekliyor.Hedeflerinize ulaşmak için çok verimli çalışacak ve elde edeceksiniz. Profesyonel anlamda merdivenleri çok başarılı bir şekilde tırmanacaksınız.Aşk hayatınızda ise bu yıl bir çok iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ama duygularınız ve duygusal ihtiyaçlarınız zirvede olucaktır.Artık düğümlerin çözülme zamanı ve rahat bir ilişkiye de başlama sürecine giriyorsunuz.. ilişkisi devam eden aslanların bazı fedakarlıklar yapması gerekebilir. Yanlış sözlere aldırmamaya çalışın. Yılın son yarısında aşk hayatınızda çok önemli ve güzel gelişmeler de yaşayacaksınız. Özellikle daha önce olmadığı kadar elinizde çok para olacak.Çok istediğiniz o lüks arabaya sahip olacaksınız.,Ne kadar çok para sahibi olsanızda etrafınızı şımartmamaya dikkat edin. Özellikle bu yıl fazla harcamalarınızın farkında olun. Sağlık olarak daha az önem vereceğiniz bir yıl olacak. Vücüdunuzun verdiği sinyalleri dinleyin ve ona göre hareket edin.Zevk için yemek yememeye geyret edin. Bunun yerine dengeli beslenmeye dikkat edin. Özellikle tüm beyazlardan uzak durun. Yılın ilk yarısı baş ağrıları ve eklem ağrıları çekmeniz muhtemel.Yılın sonunda çok daha sağlıklı olacaksınız.

en-iyi-burc-yorumu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK:

Başak burcu 2014 yılı genel yorumu;

2014 yılında çok enerjik ruhsal olarak iyi ve güçlü olacaksınız. Güneşli bir gökyüzü kadar yumuşak bir yıl sizleri bekliyor. Bu yıl eylemleriniz mükemmel bir denge içinde olacaktır.Daha iyi bir yaşam yoluna sapacaksınız.Sanatla ilgilenen başaklar özellikle memnuniyet duyacaklar. Sosyal çemberiniz genişleyecek. Yeni bağlantılar kuracaksınız. Özellikle yurtdışı bağlantılarınız çok kuvvetli olacak. Hayatta daha iyi tutunabilmek için çok fazla enerjiye odaklanacaksınız.Profesyonel anlamda kariyerinizde sorunsuz bir yıl olacaktır.Ancak işyerinizde hoşlanmadığınız şeyler daha iyiye gidecek. Çok fazla çaba sarfetmeden patronlarınızın gözüne gireceksiniz.Kitap yazan başaklar toplum tarafından övgüyle bahsedilecekler.Aşk hayatınızda hem tatlı hem tuzlu dakikalar yaşayabilirsiniz. Eşiniz sizi siz eşinizi şımartabilirsiniz. Çekim kuvvetiniz sayesinde karşı cinsi ve ruh eşinizi tanımanız için bir çok fırsatlarla karşılaşacaksınız.Özellikle ilişkisi olanlar ortaya çıkacak görüş farklılıklarına daha derin bakmalılar.Bu yıl istenmeyen harcamalar yapabilirsiniz. Fakat yinede son birkaç yıl ile karşılaştırdıgınız zaman bu yıl mali riskiniz en az düzeyde olucak. Sıkı çalışacaksınız. Mülkiyet toprak gibi varlıklarınızla alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu yıl uzun vadeli yatırımları planlamak için iyi bir zaman.Sağlık olarak iyi bir dönemdesiniz ve enerji düzeyiniz cok rahat. Zihinsel olarak cok güzel yaratıcı çalışmalarınız olacak. Yalnız kimyasallara karşı alerjik reaksiyonlarınız çoğalabilr.

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ:

Terazi burcu 2014 yılı genel yorumu

2014 Yılında son birkaç yıldır musallat olan sıkıntılarınızdan arınacaksınız ve önemli çalışmalar içersinde olacaksınız. Özellikle hayatınızın net bir şekilde yönlendirmek mümkün olacak.Daha önce hiç olmadığınız kadar hayatınızda özgürlükler olması mümkün.Artık sınırlarının ötesine taşınmak zamanı geldi sizin için. İç ışığınız bu yıl size rehberlik edecek. Akıllıca kararlar verip çok fazla duygularınızın tesiri altında kalmayacaksınız. Kariyerinizde bu yıl özellikle bir sürü bağlantılarınızı profesyonel alanda bir çok olumlu süreç yaşayacaksınız.yeteneklerinizi kanıtlamanız mümkün olacak. Bilinmeyen topraklara gitme gibi planlar yapmanız mümkün. Özellikle bu yıl yapacağınız takım çalışmalarının sizlere  katkıları çok büyük olacak. Bazı yasal sorunlarla yılsonuna doğru karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızdaysa bu yıl her zaman ki gibi pembe gözlüklerle bakamayacaksınız. Mevcut ilişkilerinizde dengelemeler yapmaya çalışabilirsiniz. Eğer kalpten geçen hislerinizi tutmayıp paylaşımlarda bulunursanız aşk hayatınızda büyük değişimler olacaktır. Yılın ilk yarısı aşk hayatınızda olumsuzluklar yaşasanız da uçurumları ve engelleri yılın ikinci yarısından itibaren aşacaksınız.2014 yılı hayatınıza mali anlamda güçlü etkiler getiriyor. Girişimleriniz özellikle yılın ortalarında çok şanslı ve bolca para kazanımı olacak.Uzun vadeli finansal kararlar almaktan kaçınmalısınız.Sağlık aç.ısından bakıldığında biraz zahmetli bir yıl olabilir. Yılın özellikle ilk yarısı düzenli check-up yaptırmanızı öneririm. Kemikler ve kaslarla ilgili sorunlar yaşamanız mümkün.  Bu yüzden fiziksel aktivitelerden uzak durmaya çalışın.

 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP :

Akrep burcu 2014 yılı genel yorumu

2014 yılı tüm akreplere yeni sürprizler getiriyor.hayatınızda ilerlemek için etrafınızda olumlu değişimler olup en iyi şekilde sizi teşvik edicek.Artık her türlü ertelemelerden kaçınıp cesaretle herşeyi ele alın ,emellerinize ve ideallerinize öncelik verin.uzun zamandır cevapsız kalan sorularınız cevap bulmaya başlıyacak. Artık hayatınızda mükemmel uyumu yakalayacaksınız. Geçmiş anılarınız kayıtlarınızı geride bırakıp moralinizi bozmaya izin vermeyin. Şimdi daha iyi bir geleceğe doğru adım atmaktasınız.Kariyer olarak bu yıl yeni projelere imza atacaksınız.. iletişiminiz daha iyi olacak. Özellikle finansal performansınız daha iyi olacaktır.Aşk hayatınızsa daha yoğun ve duygu yüklü oalcak. Yılın ilk yarısında sizleri çok hareketli bir aşk hayatı bekliyor .Özellikle evli olan akrepler Eşinizle olan çekişmelere dikkat edin. Özellikle bu yoğunluğu yıl sonuna doğru yaşayabilirsiniz.Mali anlamda sıkıntılardan sorunlardan kurtulup girişimlerinizden yeni fırsatlar yaşayarak karanlık sulardan çıkacaksınız.. yalnız yılın 2. Yarısında harcamalarınız konusunda dikkatli olmanızı öneririm.sağlık olarak iyisiniz.Fiziksel ve zihinsel olarak dayanıklı olup performansınızı arttıracaksınız. Bazı sinirsel ve depresif dönem yaşayabilirsiniz. Biraz dinlenmezi öneririm. Aile büyükleri için sağlık harcamalarında bulunabilrisiniz.

 

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY :

Yay burcu 2014 yılı genel yorumu :

2014 yılı hayallerinizi ve idealleriniz şekillendirmek için iyi bir yıl olacak. Yenilenmiş bir enerji ve güçle byük değişimler yaşayacaksınız. Kendinize inanarak ve eylemlerinizi akışta bırakarak iç güdülerinize güvenerek hareket etmeye çalışın .Kariyer anlamında şanslı bir yıl sizleri bekliyor. Profesyonel anlamda önemli adımlar atacaksınız. Önemli ilişkiler özellikle kariyer alanında kurabilirsiniz.Yılın ortasında bazı yasal sorunlar yaşamanızda mümkün. Aşk hayatınızda bu dönemde uzun vadeli ilişkiler sizi bekliyor. Duygusal ihtiyaçlarınız giderilecek. Evli olanlar ilişkilerinde tatsız durumlar yaşayabilirler. Özellikle eşiniz güvensiz ve tedirgin edici davranışlarda bulunabilir. Bağışlayıcı olmaya çalışın. Modunuz daha iyi olacaktır. Finansal olarak daha cok para kazanmak için yeni yollar keşfedebilirsiniz. Ev satın alma yer değiştirme gibi bazı harcamalarınız olabilir.Yılın son yarısında gelir akışınız daha iyi olacaktır.sağlık bakımından 2014 yılı sizler için genel anlamda iyi olacaktır. Bazı Kas krampları ve sinirsel durumlar yaşamanız olası.Düzenli beslenmeye dikkat edin ve kendinizi özellikle Egzersiz için zorlamayın çok protein ve lif tüketimine dikkat edin. Saç ve moda tasarımı için çok uygun bir zaman.

burclar-nedir

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK :

Oğlak burcu 2014 yılı genel yorumu :

2014 yılı her şeyin sizin lehinize çalışacağı bir yıl. Özellikle aile ve ikili ilişkilerinizdeki duyduğunuz endişelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Bu yıl içinde hayatta daha büyük ve daha köklü şeyler yapabilmek içim ilham alacaksınız ve tüm yaratıcılığınızı dışarı yansıtacaksınız. Kişisel hayatınızdaki gerilimler ve çatışmalar olabileceği gibi bazı şeyleri dengelenmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Daha iyi bir gelecek için 2015 yılına daha emin adımlarla gireceksiniz. Bu yıl iş hayatınızda her zaman olduğu gibi güllük gülistanlık olamayacak. Zaman zaman her türlü çatışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İş hayatınızda sıkıntılı zamanlar sizi bekliyor. Uzun süreli izin alabilir veya iş değişikliği yapabilirsiniz. Bence bu yıl kariyer anlamında iç güdülerinize güvenin ve yeni bir çevre edinmeyi deneyin.Aşk hayatınızda ise daha zenginleştirilmiş bir hayat sizi bekliyor. Evli olan oğlaklar özellikle eşlerinden olumlu yönde ilham alacaklar. Eşiniz net bir vizyona sahip olarak sizi önemli konularda kontrol edebilir. Diyalog ve fikir alışverişi olarak onarla açık olun. İlişkisi olmayan oğlaklar yeni bir ilişki için kapılarını açıyorlar. Finansal olarak önceki yıllarda yapmış olduğunuz yatırımların getirilerini bu yıl alabilirsiniz. Pahalı zevkleriniz için harcamalar yapmamaya özen gösterin. Maddi plan yapın. Yılın 2. Yarısından itibaren mali anlamda büyüme yaşayabilirsiniz. Özellikle sağlık olarak yaşadığınız stresler nedeniyle bazı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Meditasyon ve yoga gibi egzersizler yapmaya özen gösterin.Zihinsel endişe ve kaygılarınızın zihninizde dolaşmasına müsaade edersiniz rahatz olacaksınız. Doğru enerjilere konsantre olun.

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA :

Kova burcu 2014 yılı genel yorumu :

2014 yılı duygularınızın en yüksekte olacağı yıl olacak.  Uzun zamandır zihinsel ve fiziksel fikirlerinizin yerini duygularınız alıyor. Kişisel hayatınızda çok başarılı olacaksınız. Çevreniz ile uyum içerisinde yaşarken yaratıcılığınız ön plana çıkacak. Hayatta ilerlemeniz için bu yıl büyük fırsatlarla dolu. Aile yakınlarınıza ve arkadaşlarına güvenmenizi tavsiye ediyorum. Göreceğiniz destek ile bu yıl çok kazançlı durumlarla karşılaşacaksınız.2014 yılı Profesyonel iş hayatınızda sizlere huzur ve rahatlık getiriyor.işinizde yeni ilham ve fikirler gelecek. Kariyer bakımından olaysız bir yıl olacak. Aşk ve evlilk hayatınızda bu yıl barış ve huzur dolu olacak.yıl sonuna kadar partnerinizle hayattan zevk alacağınız zamanlar sizi bekliyor. İdeal eşinizi bulmak için güzel bir yıl. Aranızdaki sosyal iletişimler çok iyi bir şekilde kurulacak. Finansal olarak bu yılda maddi nimetlerden faydalanacaksınız,ancak yılın ortasında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Olumsuz ve gereksiz harcamalar yapmamaya özen gösterin.Sağlık söz konusu sizin için cok huzurlu ve rahat geçecek. Bu yıl yorgunluk sizlere musallat olabilir. Bazı kaygı ve sinirlilik hali oluşabilir. Bu yıl yağlı ve şekerli gıdalrdan uzak durun. Yıl sonuna doğru göz rahatsızlıkları oluşabilir.

 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK :

Balık burcu 2014 yılı genel yorumu :

Bu yıl yaşamınızda iyilik ve güç sizinle olacak. Fırsatlar aniden ve alışılmadık biçimde önünüze çıkacak. Önemli girişimler içerisinde olacaksınız. Geçmişinizi tamamen geride bırakarak güven ve gayret dolu bir yolda ilerleyeceksiniz.Gizli yetebnekleriniz ortaya çıkacak. Uzak yerlerden şans ve parasal anlamda bir sürpriz sizleri beklemekte. Kariyerinizde sıkı çalışma sonucu tanınma ve yüksel gibi durumlarla karşılaşacaksınız. Güç ve yetki bu çalışmanın sonucunda size doğal olarak gelecektir.iyi bir organizasyonla bu yıl önemli yükselişler yaşayabilirsiniz. 2014 yılı aşk hayatınızda yeni deneyimler getiriyor sizlere.aşk hayatınız daha önce hiç olmadığı kadar büyüleyici olacak. Hem sevdiğiniz insana hem eşinize en iyi duygularınızı göstermek için karsınıza fırsatlar çıkacaktır. Farklı görüşler ortaya çıkarsa sakin olmanız yerinde olacaktır. Yılın ilk çeyreğinde sizleri aşk karşılıyor. Finansal anlamda 2014 yılı paranızı arttırmak için bir çok yollarla karşılaşacaksınız.ev veya araba almak istiyorsanız yılın orta kısmında şans sizden yana.yaratıcı düşünceleriniz de gelirinizi arttırmanıza yardımcı olucak.sağlık açısından da 2014 yılı şanslı bir dönem.Diyet yapıyorsanız çok katı olmamaya dikkat edin. Bol sıvı tüketşmş ve egzersiz uygundur sizin için. Eğer bir operasyon geçirecekseniz bu yıl sizin için en uygun zaman.

hulya-balikavlayan2

*

Hülya Balıkavlayan

2014 Burç Yorumları e-kitabından

www.dr.com.tr’den kitabın tamamına sahip olabilirsiniz.

www.hepsi10numara.com

 

Bir önceki yazımız olan Doğum (Yıldız) Haritası Analizi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde astroloji ve burçlar, burçlara göre parfüm seçmek ve doğum analizi nasıl olur hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir