Breaking News

Kadınları Kaçırmanın 10 Etkili Yolu

Kadın ve erkek dünyanın kurulduğu günden bu yana anlaşma ve orta bir yol bulma arayışı içinde olan iki farklı varlıktır. Konu üzerine ne kadar çok kitap yazılsa da teorik anlamda bu duruma kalıcı bir çözüm getirmek asırlar boyunca mümkün olamamıştır.

Herkesin kendine göre bir alışkanlığı ve dünyayı farklı bir algılayış biçimi olması anlaşmazlığın ana nedenlerinden birisi olabilir. Ancak önemli olan sizin ne yapmak istediğiniz. Şayet yanınızdaki insanı kaçırmak ve yalnız kalmak istiyorsanız önerilebilecek pek çok yol var. İşte genele mahsus ve hap etkisinde on adım. Buyurun hep beraber bakalım.

en-guzel-kadinlar

 

kadinlarin-mutsuzluk-nedenleri

Dişilere Sakın Şefkat Göstermeyin:

Kadınların en önemli değerlerinden birisi beraber oldukları erkekten şefkat görme isteğidir. Eh onlar ister de sizin bunu her defasında yapacak enerjiniz olur mu bilemem. Şu halde hüzünlendikleri ya da ağladıklarında ilgi göstermeyin, mümkünse en yakınınızdaki gazeteye uzanıp okurmuş gibi yapın. Daha da olmadı cep telefonunuzdan bir arkadaşınızı arayıp TV da dün izlediğiniz basket ya da futbol maçı hakkında yorumlar yapın. Aldırmayın nasıl olsa bir süre burnunu çekip sonra kendiliğinden susacaktır. Ancak siz amacınıza erişmiş ve sizi hayatından çıkartmasını başarılı ve sessiz bir şekilde sağlamış olacaksınız.

en-romantik-filmler

kadinlarin-sinirlendigi-seyler

 

Kendisini Önemsiz Hissettirin

Devamlı olarak sözünü kesin, zekasını küçümseyin ve gereksiz de olsa ani çıkışlar yapın ki patronun kim olduğunu anlasın. Ağzıyla kuş tutup getirse bile bunun her zaman karşılaşılabilecek bir durum olduğunu vurgulayın. Yelkenleri anında suya inecek ve bir bilge gibi tefekküre dalacaktır. Dişiye kendisini adeta bir paçavraymış gibi hissettirmenin diğer önemli yollarından biri de eski kız arkadaşlarınızdan söz ederek onları övüp göklere çıkarmanızdır. Bu yöntemin şaşıp da aciz kaldığı bugüne dek hiç görülmemiştir.

-en-iyi-sinema-oyunculari

kadinlarin-sorunlari

 

En Yakın Arkadaşlarına Sarkın

Kızların hayatındaki en önemli kişilerden birisi de yakın arkadaşlarıdır. Her dertlerini ve mutluluklarını onlarla paylaşırlar. Siz de sevgilinizi kaçırmak istiyorsanız onun en yakın kız arkadaşına sarkın ki arkasına bile bakmadan yolunuzdan çekilsin. Siz de sıfır kilometre lüks bir araba gibi onu sollayarak yolunuza huzur içinde devam edin.

en-basarili-kadinlar

kadinlar-neden-mutsiz-olur

 

Ailesinin Yanına Yanaşmayın:

Bu konuda yaptığı her programı es geçin. Ailesinin içine girmeye henüz hazır olmadığınızı hem bunun ancak ilişkinizin ciddi boyutlarda seyretmesi durumunda olabileceğini de vurgulamaktan kaçınmayın. Ailesine önem verilmeyen bir kadın her zaman agresif ve kaçmaya hazır olacaktır. Bu da uzun sürmez.

en-sevilen-kadinlar

yatakta-mutsuz-kadin

 

Beraberce Yaptığınız Programları Devamlı Erteleyin:

Bu maddenin başarılı olması için kesinlikle programları önce ona sormalı ve yaptırmalısınız. Program kesinleşip önünüze geldikten sonra da kolayca kaçış yolu bulabilmek adına planınızı hazır edin.

Kadınlar ertelenen ya da gerçekleşmeyen programlardan hiç hoşlanmaz ve bunu da dile getirmekten asla kaçınmaz. İşte size kavga ve anlaşmazlık çıkaracak güzel bir fırsat. Değerlendirmek sadece size kalmış.

en-iyi-kadinlar

dusunceli-kadin

 

Annenizi Ön Plana çıkartın.

Hayatınızdaki en önemli ve tek kadının daima anneniz olduğunu işin başından bildirin. Onun yaptığı yemekleri övün, hareketlerini yüceltin ki karşınızdaki insan hiçbir zaman anneniz ile yarışamayacağını iyice anlasın.

en-guzel-kizlar copy

uzgun-kadin

 

Yaptığı Her Şeyi Eleştirin:

Olabilir ki son derece iyi, anlayışlı ve yaptığınız eleştirilerden iyi sonuçlara çıkartmaya çalışan birisine denk gelebilirsiniz. Bu da konuyu uzatır ve tehlikeye sokar. Terk edilmeme riskini ortadan kaldırmak için eleştiri yaparken bunları son derece olumsuz cümlelerle süslemeye dikkat edin.

Eleştiri konusu sizin hayal gücünüze kalmış. Kıyafet de olabilir, makyaj, davranış ya da ne bileyim hiç olmadı çalıştığı iş. Deneyin ne denli başarılı olduğunuzu göreceksiniz.

en-iyi-oyuncular

ev-isi-yapan-kadin

 

Toplum İçinde Onu Zorda Bırakın:

Kadınlar da tıpkı erkekler gibi kendilerini toplum içerisinde zorda bırakacak beraberliklerden pek hoşlanmazlar. Bu da size onları etrafınızdan kaçırmanız için son derece değerli bir silah vermektedir. Nasıl mı? Özellikle onun için önemli olan topluluklara girdiğinizde çekinmeden aklınıza geleni söyleyin, karşınızdakilerin fikirlerine katılmayın ve her fırsatta ne kadar uyumsuz bir insan olduğunuzu açıkça ifade edin.

Her yolu denediniz olmuyor mu? Biraz daha ileri gidip ortalığı gererek kavga çıkartmaya çalışın. Her nerede iseniz inanın oradan çıktığınızda yanınızdaki dişi tarafından pasaportunuz elinize verilerek tekrar serbest dolaşım dünyasına huzur içinde gönderileceksiniz.

en-guzel-modeller

kadinlara-neye-cildirir

 

Asla Romantik Olmayın:

Hani bazen olur ya sevgilinizle mehtabın altında oturup da el ele denizin dalgalarını seyredersiniz… İşte böyle romantik anlarda saatinize bakın. Fark etmedi mi? Tekrar göstererek bakın ve çok önemli bir işiniz olduğunu, acele gitmeniz gerektiğini söyleyin. Yarattığınız hayal kırıklığı sonucu yanınızdaki kadın muhtemelen sizinle bir daha buluşmak istemeyecektir.

en-ünlü-kadinlar

 

kadinlarin-hoslanmadigi-davranislar

Önemli Günleri Daima Unutun:

Kadınların en hoşuna gitmeyen şeylerden biri de önemli günlerin unutulmasıdır. Mesela doğarak dünyaya renk kattığı günün erkek arkadaşı tarafından unutulmasını asla hazmedemez. Siz de aklınıza yer etmiş olsa bile bugünü es geçin ve ona parktan bir çiçek bile yolup vermeyerek gerçek konumunu bildirin. Gönlünüz rahat olsun sizi mutlaka kayıplar listesine yazacaktır.

 

Bunlardan sadece birisini yapsanız bile yanınızdaki kadın arkasına bakmadan sizi terk edecek veya bundan böyle etrafınızda bile dolaşmayacaktır.

Ancak unutmayın siz neyi yapmak isteyip istemeseniz de hayat tek başına oynanan bir oyun değildir. Bu nedenle bazen kendi bazen de karşınızdakinin değer verdiği şeyleri göz ardı etmeyerek onun dünyasında anlamlı bir yer kazanabilirsiniz.

Hiç kimsenin tek kalmaması dileği ile.

Sevgiyle kalın…

 

 

Patricia Muradi

patricia_muradi@yahoo.com

www.hepsi10numara.com

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Erkekleri Kaçırmanın 10 Etkili Yolu başlıklı makalemizde erkekler nedne nefret eder, erkeklerden kurtulma ve erkekleri kaçırmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

One thought on “Kadınları Kaçırmanın 10 Etkili Yolu

 1. sigara kokarsan kaçarlar
  kaba konuşursan kaçarlar
  başka kıza bakarsan kaçarlar
  çok yersen kaçarlar
  öpersen kaçarlar
  ….

  ya her zaman kaçarlar bunlar:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir