Breaking News

En Çok Beklenen 10 Oyun

Yeni çıkacak oyunlar arasında en çok beklenenleri sizler için sıraladık.

 

 

 

hepsi10numara-bilgi-sitesi

Dishonored 2: Darkness of Tyvia

28

Serinin devam oyunu Dishonored 2: Darkness of Tyvia’da amacı yabancıları imha etmek olacak olan yeni karakterimiz yeni bölge Tyvia’da yer alırken yeni ve artırılmış güçlere sahip olacak.

Düello tarzı bir çok kişilik oynanış moduda bulunacak Dishonored 2: Darkness of Tyvia ayrıca bir diğer Bethesda oyunu Wolfenstein: The New Order’daki gibi ön siparişte bizlere Doom Beta’ya erken erişimini sağlayacak.

Son olarak postere göre oyun PC, Xbox ve PlayStation için çıkışını yapacak.

 

 

 

turkiyenin-bilgi-sitesi

Dragon Age: Inquisition

29

Dragon Age: Inquisition, ilk oyunuyla oyuncuları mest eden, ikinci oyunuyla da biraz hayal kırıklığına uğratan Dragon Age serisinin yeni oyunudur.

Geliştirici ekip BioWare, Skyrim’den çok etkilendiklerini ve Dragon Age: Inquisition’da açık dünyaya daha çok önem vereceklerini belirterek oyunla ilgili ilk önemli detayı paylaştı.

 

 

en-kolay-bilgiler

PES 2015

30

PES 2015, Konami’nin geliştirdiği Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunudur. Uzun zaman önce tahtını FIFA’ya devreden PES bu sene de tahtı geri alma amacıyla geliyor.

 

 

degisik-ve-ilginc-bilgiler

Batman: Arkham Knight

31

Batman: Arkham Knight, Arkham serisini sonlandıracak yeni Batman oyunudur. Serinin son oyunu getireceği yenilikler ve hikayenin sonu olması sebepleriyle merakla bekleniyor.

 

 

her-konudan-bilgiler

The Crew

32

The Crew, arkadaşlarınızla birlikte çete kurabileceğiniz ve arabanızı her detayına kadar modifiye edebileceğiniz bir yarış oyunudur.

 

 

ogrencilere-bilgiler

The Division

33

The Division, Ubisoft’un yeni online RPG oyunu olarak göze çarpıyor.

 

 

enterasan-bilgiler

Far Cry 4

34

Üçüncü oyunuyla birlikte büyük bir ivme kazanan Far Cry serisinin dördüncü oyunu yolda. Yine açık dünya tabanlı olacak oyun bu sefer bizleri Himalayalar’a götürüyor.

 

 

odevlere-yardimci-bilgiler

Call of Duty: Advanced Warfare

35

Call of Duty serisinin 2014 yılında çıkacak olan oyunu. Serideki herhangi bir hikayeyi takip etmeyecek oyun, bugüne kadar ki en futuristik Call of Duty olma yolunda da ilerliyor.

 

 

faydali-bilgiler

The Witcher 3: Wild Hunt

36

The Witcher 3: Wild Hunt, CD Projekt Red’in oldukça beğenilen RPG serisi The Witcher’ın devam oyunudur.

 

 

ilginc-bilgiler

Assassin’s Creed: Unity

37

Assassin’s Creed serisinin yeni nesle yani PC, PlayStation 4 ve Xbox One‘a özel ilk oyunu olan Assassin’s Creed: Unity‘nin başında Ubisoft Montreal yer alıyor. 18. yüzyılda Paris’te geçen oyun bizi bir suikastçı olarak Fransız İhtilaline götürüyor.

 

 

 

M. Endülüs ÖZBAY

ozbayendulus@gmail.com

www.hepsi10numara.com

Bir önceki yazımız olan En Çok Kazanan 10 Teknoloji Şirketi başlıklı makalemizde apple, ibm ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir